O nas

Witamy Cię serdecznie na blogu dla kobiet dotyczącym zdrowego stylu życia. Naszą misją jest dostarczenie Ci najwyższej jakości życia: energii, radości, pasji, urody, witalności, zdrowia…

Nasza ekipa to super pozytywne i uśmiechnięte dziewczyny. Każda z nich ma wiedzę w czym innym – każda jest tutaj dla Ciebie ! 🙂  

 


 

Anna Maria Skwarlińska

Ćwiczenia to jej pasja i sposób na przyjemne spędzenie czasu. Mama dwójki dzieci, która postanowiła zadbać o siebie po porodzie. Teraz pomaga w tym innym, co daje jej ogromną radość. Autorka wielu poradników i bloga www.spalanka.pl .  Można się do niej zwrócić z każdym problemem dotyczącym żywienia i kształtowania wymarzonej sylwetki. Rzeczy niemożliwe wykonuje od razu. Jej motto na każdy dzień to : ,,Jak nie ma wymówek – to wszystko jest do zrobienia”. Ułoży dietę i dopasowuje ćwiczenia w sposób indywidualny. Metamorfozy jej podopiecznych są sensem jej pracy i całym jej życiem.

 


 


Edyta Pioterczak

Tematem żywienia interesuje się od 15 lat, od kiedy się dowiedziała, że dieta może leczyć. Potwierdzenie tego faktu spowodowało, że sama zmieniła swoje nawyki żywieniowe i dzieli się tą wiedzą z innymi. Pomaga innym zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i wygląd. Ukończyła z dobrym wynikiem kurs Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Służy pomocą każdemu , kto jej potrzebuje i robi to z wielką radością i zaangażowaniem.

 

 


Karolina Gloria Dobrzyńska 

Dietetyk, pasjonatka zdrowego stylu życia, ekologii i medycyny naturalnej; propagująca holistyczne podejście do organizmu człowieka. Kobieta, dla której praca jest pasją, a pasja pracą. Na pierwszym miejscu zawsze stawia naturę, bo tylko natura nigdy nie łamie swoich praw i jest panaceum na wszystkie obecne choroby cywilizacyjne. Udzieli rad każdemu , kto zwróci się do niej z taką prośbą. 

 

 


 

Joanna Żurawska

Wesoła i uśmiechnięta, aktywna zawodowo, ciekawa świata. Lubi próbować wciąż czegoś nowego. Choć na co dzień musi twardo stąpać po ziemi znajduje czas na marzenia i relaks przy muzyce. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Umie słuchać i chętnie dzieli się nabytym przez lata doświadczeniem. Kobieta o duszy wojownika. Jej życiowe motto to: Nie poddawaj się! Nigdy! Każdą wolną chwilę spędza na łonie natury. Tam koi nerwy i stamtąd czerpie energię. Zgłosić się do niej mogą osoby w każdym wieku cierpiące na boreliozę, sama ją przeszła i może Ci wskazać drogę walki z tą chorobą.


 

 


Jolanta Sowińska – Broczek

Była koszykarka. Świat zdobywa za pomocą uśmiechu, życzliwości dla innych, ale także stania twardo na ziemi. Niezależna, ale otwarta. Pasjonatka zdrowego żywienia. Poznała właściwości koktajli, za pomocą których wspiera swoje dążenie do zdrowia. Chętnie dzieli się wiedzą, uczy jak dobierać odpowiednie składniki, aby dostarczały organizmowi to, co potrzebne. Jej niezbędnym przyrządem na wszystkich wyjazdach jest blender, za pomocą  którego jest w stanie wyczarować to, co smakuje, a jednocześnie jest zdrowe. Chętnie podzieli się swoimi tajnymi przepisami na magiczne mikstury zdrowia.

 


Beata Niźnik

Sport to jej sposób na życie. Jest byłą lekkoatletką. Do dziś jest fanką sportów siłowych. Zwolenniczka zdrowego stylu życia. Ćwiczenia to jej pasja, którą chce zarazić innych. Przekonuje do tego za pomocą swojej otwartości i życzliwości. Wiernie towarzyszy w dążeniu do zdrowia i pięknej sylwetki. Ma ogromną wiedzę na temat wszystkiego co wiąże się z siłownią oraz budowaniu mięśni. Jej cel to dotarcie do jak największej grupy, by ich zmotywować do treningów dla zdrowia i pięknej sylwetki.

 

 


Karolina Grzesiuk

Obecnie na etacie młodej mamy, która dba o zdrowie całej rodziny. Lubi gotować tak dobierając produkty, aby szybko i smacznie stworzyć dla niej obiad. Ceni czas, który jest darem tak cennym, że szkoda go marnować. Kocha naturalne metody pielęgnacji i szuka nowych pomysłów, jak dbać o siebie dzięki darom Natury w domowym zaciszu. Pragnie uczyć tego innych. Wie, że dla każdego człowieka zdrowie jego i jego bliskich jest najważniejsze. Służy pomocą z przyjemnością i wielką satysfakcją.